1. REALDOM
ENGLISH
SLOVAK
home
O spoločnosti
Ponuka nehnuteľností
Top ponuka
Služby
Realitné informácie
Kontaktujte nás
1.REALDOM - Realitná kancelária, predaj nehnuteľností - Banská Bystrica
Vyberte si z našej ponuky
Typ nehnuteľnosti
Ponuka alebo dopyt
Maximálna cena
Okres

Hľadáte pre seba pekné bývanie?

Určite máte svoje predstavy o bývaní v peknom byte alebo dome, ale ako si vybrať z tej širokej ponuky? Máme pre vás riešenie. Dohodnite si stretnutie s našim realitným maklérom a všetky svoje predstavy a požiadavky preneste na neho. Od tejto chvíle náš realitný maklér bude pre vás hľadať presne také bývanie, aké hľadáte. Nemusíte tak strácať svoj čas hľadaním, ale hlavne obhliadkami nehnuteľností, ktoré nespĺňajú vaše predstavy. Realitný maklér vás pozve na obhliadku iba na nehnuteľnosť, ktorá vám vyhovuje.

Túžite po oddychu na vlastnej chate, alebo chalupe?

Všetci to poznáme. Pri cestovaní často vidíme pekné chaty, či chalupy a mimovoľne premýšľame o tom, aké by to bolo pekné, ak by ste aj vy takú mali. Ale kde ju hľadať, aby spĺňala vaše požiadavky na oddych? Obráťte sa našich špecialistov na rekreačné objekty a oni v spolupráci s vami spravia všetko pre to, aby sa váš sen splnil.

Chcete podnikať a nemáte priestor?

Začínate podnikať, alebo sa chcete rozširovať firmu? K tomu samozrejme potrebujete vhodný priestor. Nájdeme vám taký, ktorý podporí váš podnikateľský zámer a bude základom úspešného podnikania. Zaoberáme sa predajom a prenájmom komerčných objektov od malých priestorov pre dielňu , až po výrobné objekty, či luxusné hotely. Preneste svoje starosti s hľadaním vhodného objektu na nás a vy sa venujte svojmu podnikaniu.

Máte zámer stavať dom a nemáte pozemok?

Mať krásny dom je určite pekné, ale mať krásny dom na nádhernom pozemku je určite lepšie a uskutočniteľné. Náš realitný maklér vám bude hľadať pozemok, ktorý bude zvýrazňovať krásu vášho domu a doplní jeho celkovú atmosféru. Nie je nič krajšie, ak od jari do jesene presuniete vaše voľnochvílové aktivity na pekný pozemok pri dome, kde je možné si s priateľmi grilovať, či zaplávať vo vlastnom bazéne. A na to, aby sa vám to splnilo, sme tu my. Nájdeme vám pozemok pre bývanie i relax a v regióne, kde sa budete cítiť doma.