1. REALDOM
ENGLISH
SLOVAK
home
O spoločnosti
Ponuka nehnuteľností
Top ponuka
Služby
Realitné informácie
Kontaktujte nás
Služby - 1.REALDOM - Realitná kancelária, predaj nehnuteľností - Banská Bystrica
Vyberte si z našej ponuky
Typ nehnuteľnosti
Ponuka alebo dopyt
Maximálna cena
Okres

Služby

PRÁVNE SLUŽBY

Ponúkame vypracovanie zmlúv o budúcich kúpnych zmluvách, vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhov na vklad do katastra nehnuteľností. Pre klientov realitnej spoločnosti poskytujeme tieto služby ako aj právny servis zdarma, pre ostatných cena dohodou.

Ponúkame tiež vypracovanie prehlásenia o trhovej hodnote nehnuteľnosti pre účely dedičského konania, rozvodového konania a podobne.

REKLAMA

Naša spoločnosť ponúka pre svojich klientov komplexne riešenú prezentáciuj nehnuteľnosti, t.j. kvalitnú prezentácia na našej webovej stránke, inzerciu na všetkých podstatných realitných serveroch, propagáciu na firemných nástenkách na najfrekventovanejších miestach v regióne a v neposlednej rade ponúkneme vašu nehnuteľnosť klientom z firemnej databázy.

FINANČNÉ SLUŽBY

V prípade, že nie ste rozhodnutý pre konkrétnu banku, dokážeme vám predložiť a vysvetliť ponuku finančných produktov jednotlivých bánk a odporučiť pre vás najvýhodnejšie riešenie. Ušetríme vám starosti, ale hlavne čas tým, že sa postaráme o vybavenie hypotéky v banke, kde stačí, aby ste prišli až k podpisu zmluvy s bankou.